TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,714 ZİYARETÇİ
  • LİSANS NO: MYĞ/1956-3/25545
  • YETKİLİ KİŞİ: Kurumsal Yönetici
  • ADRES: Y. Dudullu, Necip Fazıl Bulvarı. Keyap Çarşı E-2 Blok No: 85 34775 Ümraniye İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (216) 527 4784
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.3-s.com.tr
  • E-POSTA: info@3-s.com.tr
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
8+7 = ?

VİDEOLAR

  • 3S Mühendislik & Vidyo Video Konferans Röportajı – 2013

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Y. Dudullu, Necip Fazıl Bulvarı. Keyap Çarşı E-2 Blok No: 85 34775 Ümraniye İSTANBUL

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

3-S Mühendislik Müşavirlik Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1993 yılında Sayın Kerim Dervişoğlu tarafından İstanbul’da kuruldu. Şirketimiz ilk yıllarında demir çelik sanayinde üretimde kullanılan dilme bıçakları, merdaneler, fırçalar, hava nozulları gibi yardımcı ekipman üreten Avrupa firmalarının temsilciliğini yürüttü.

2003 yılında 5 kıtada 19 farklı ülkede 29 farklı merkezde üretim tesisi bulunan Quaker Chemical B.V. firmasının Türkiye temsilciliği yapılmaya başlandı.

2006 yılına kadar ithal edilen ürünler yurtiçinde pazara sunulurken, bu tarihten sonra ihracat alanında çalışmalara ağırlık verildi ve ilk ihracat yapıldı.

2007 yılında Potenza Endüstriyel Yağlar Sanayi Ticaret Ltd. Şti. 3-S Mühendislik çatısı altında kuruldu. Bu tarihten itibaren pazarlama ve satış sonrası teknik hizmetlerinin yanı sıra üretim ve Ar-Ge yatırımları planlanmaya ve hayata geçirilmeye başlandı.

2009 yılında Düzce Organize Sanayi Bölgesi’ndeki üretim tesisimizde, Quaker Chemical B.V. firması konsantreleri ile POTENZA markası altında endüstriyel yağ üretimi yapılmaktadır.

Fabrika bünyesinde kurulmuş olan ve modern ekipmanlar ile donatılan laboratuvarımızda tüm ürünlerimizin kontrolü yapılmakta ve her üretimin aynı kalitede olması sağlanmaktadır. Ayrıca laboratuvarımızda, müşterilerimizden alınan numuneler analiz edilmekte ve sürekli raporlamalar yapılmaktadır.

Potenza Endüstriyel Yağlar olarak amacımız, çalışan güvenliğini arttırarak çevre üzerindeki zararlı etkileri ortadan kaldırmak ve maliyeti azaltarak siz kullanıcıların verimliliğini arttırmaktır.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.