TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
424 ZİYARETÇİ
  • LİSANS NO: Belirtilmemiş
  • YETKİLİ KİŞİ: Kurumsal Yönetici
  • ADRES: Akşemsettin Mah. Fatih Bulvarı No: 501 Sultanbeyli İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (216) 462 5336
  • GSM: 0 554 188 13 00
  • WEB SİTESİ: http://aldeoas.com
  • E-POSTA: info@aldeoas.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
8+6 = ?

VİDEOLAR

  • ISO Tank Container Mobile Stations – ALDE
  • ISO Tank Container Mobile Stations – Movable Fuel Stations

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Akşemsettin Mah. Fatih Bulvarı No: 501 Sultanbeyli İSTANBUL

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

ALDEO, ortaklık yapısı itibariyle akaryakıt sektöründe 25 yıllık tecrübe ve bilgi birikimini içerisinde barındıran bir şirkettir.

Aldeo, yakıt tasarrufu sağlayan LPG&DIZEL ve CNG&DIZEL çift yakıt dönüşüm kiti üreticisi VIKARS’ın “TEK YETKİLİ” çözüm ortağıdır.

Bununla birlikte; akaryakıt pompa, akaryakıt tank, konteyner istasyon, çelik konstrüksiyon akaryakıt otomasyon ve altyapı hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca, imalat ve taahhüt konularında da proje danışmanı olarak hizmet vermektedir.

Akaryakıt sektörünün farklı kollarını içinde bulunduran ALDEO, ortaya koyduğu sinerji ile üstün hizmet kalitesini ve sürekli müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

Şirketin en büyük özelliği geniş ürün yelpazesiyle birden fazla ve çeşitli ihtiyaçlara yanıt verebilecek yetkinlikte ve tecrübede olmasıdır. Bu yetkinlik ve tecrübesi ile ALDEO, müşteri beklentilerini ve ihtiyaçlarını tam belirleyerek özel projelere uygun, doğru ve müşteri odaklı çözümler üretmektedir.

Sürekli inovasyonun ve teknolojik gelişmelerin yakın takipçisi olan ALDEO, çevre duyarlılığı hususunda alternatif yakıtları destekleyici sistemler üzerinde çalışmalar yaparak “Daha yaşanılabilir bir Dünya” mottosunu gerçekleştirmek amacıyla maksimum verimli ve çözüm odaklı iş geliştirme faaliyetleri sürdürmektedir.

ALDEO, bünyesinde yer alan her ürünün sahip olduğu belgeler ile kalitelisini ve güvenliğini kanıtlar niteliktedir. Gerek ülkemizde ve gerekse de uluslararası işlerinizde faaliyet konuları kapsamında bünyesinde yer alan ürünlere ilişkin sunulabilecek olduğu TSE, EN ve API gibi normlardaki ürünleri ile işlerinizin kabulü aşamasında kolaylıklar sağlamakta, kabul görmesi rastlantı olmayan kalitesi ve rekabetçi fiyatları ile haklı gurur duymaktadır.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.