TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,571 ZİYARETÇİ
  • LİSANS NO: Belirtilmemiş
  • YETKİLİ KİŞİ: Kurumsal Yetkili
  • ADRES: Akşemsettin Mahallesi Fatih Caddesi No:501 Sultanbeyli - İstanbul / TÜRKİYE
  • TELEFON: 0 (216) 487 2323
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://aldltd.com/
  • E-POSTA: info@aldltd.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
7+1 = ?

VİDEOLAR

  • Bennett Pump LNG Dispenser

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Akşemsettin Mahallesi Fatih Caddesi No:501 Sultanbeyli - İstanbul / TÜRKİYE

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

ALDESAN hizmet vermiş olduğu sektörümüzde yirmi yıllı deneyim ve potansiyel teknik birikim üzerine yapılandırılmış bir sanayi kuruluşudur. Yıllardır sektörde tanıdığınız ve faliyet konularındaki her türlü ihtiyaçlarınızda aradığınız , çözüm ortağınız olan kurucularının güvencesinde sektörde hızla önder kuruluş olmak yolunda ilerlemektedir.

1.500 m² kapalı ve 5.000 m² açık alanda 250 kw kurulu gücü ile mevcut fiziki ve teknik alt yapı imkanları ile şehir merkezinde kolay ulaşılabilir fabrikasında , müşterilerine , imalat ve taahhüt konularında proje danışmanı olarak hizmet verebilmektedir.

Gerek ülkemizdeki ve gereksede yurtdışı işlerinizde faliyet konuları kapsamında ürünlerine ilişkin sunulabilecek olan TSE , EN ve API gibi normlardaki ALDESAN ürünleri işlerinizin kabülü aşamasında kolaylıklar sağlamakta , kabül görmesi bir rastlantı olmayan kalitesi ve rekabetçi fiyatları , haklı gurur duymaktadır.

Firmamız ürünleri ile birlikte her türlü kalite ve ürün belgesini sunabilecek yeterliliktedir. TSE ,Bureau Veritas , TÜRK-LOYDU , M.M.O. ve TÜV gibi bağımsız denetim kurumlarından gözetim ve denetim hismeti alarak belgeli ürünler sunabililir ayrıca ATEX 94/9 inspection report , T.C.Patent Enstitüsü faydalı model , TSEK v.b özel sertifikalarada sahip olmakla birlikte ISO 9001:2000 kalite yönetim sistemi belgeside mevcuttur.

Firmamızın başlıca faaliyet konuları aşağıda sıralandığı gibidir,bununla birlikte , firmamız çok özel proje ve yatırımlarınız konularında da bilgi ve deneyimi ile çözüm ortağınız olabileceği konusunda iddialıdır

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.