TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
247 ZİYARETÇİ
  • LİSANS NO: Belirtilmemiş
  • YETKİLİ KİŞİ: Kurumsal Yönetici
  • ADRES: Çakmaklı Hadımköy Yolu 4. Bölge 9. Cadde 153. Sokak No:5 Esenyurt/İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 423 0517
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

1997 yılından beri madeni yağlar ve son 10 yıldır nano teknoloji ile üretilen yakıt ve yağ katkılarının araştırılması ve geliştirilmesi konularında faaliyet gösteren Özdoğanlar Group, üstün nitelikli ve farkındalık oluşturan ürünleri ile sektörün bilinen ve önde gelen firmaları arasındadır.

Dünyanın lider yağ firmaları ile yaptığı ikili anlaşmalar ve kurduğu ticaret köprüleri ile nitelikli yağ alanında önemli bir tedarikçi durumunda olan Özdoğanlar Group Çin’in en büyük firması olan SINOPEC’in Türkiye distribütörüdür. Ayrıca Belçika merkezli SUNOCO firmasının 14 yıl boyunca (2012 yılına kadar) Türkiye distribütörlüğünü yapmıştır. Özdoğanlar Group kendi tesislerinde tescilli markası olan BRAVA için Nanoteknoloji ile üretilen katıklar, antifriz, cam suyu vb. birçok ürünlerin üretimini ve Gerek yurtiçi, gerekse yurtdışında kendi geliştirdiği formül, reçete ve uygulamalar sonucu geliştirilen BRAVA Madeni Yağlarının ambalajlamasını yaptıran Özdoğanlar Group ürün yelpazesini her geçen gün genişletmektedir.

Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile işletmelerin çözüm ortağı olan Özdoğanlar Group, sürekli gelişim prensibi ile yatırımlarını sürdürmektedir. İstanbul Hadımköy’de 2000 m2 kapalı alana sahip fabrikasında üretimlerini yapmaktadır.

Pek çok test ve araştırmayı AR-GE departmanı bünyesinde kurduğu kendi laboratuarında yapan Özdoğanlar Group, Yüksek nitelikli ürün imalatı hedefi ile çalışmalarının sürdürmektedir.

Yurt genelinde yayılmış bayi ağını geliştirmeye devam eden Özdoğanlar Group, sağlam adımlarla büyümeye devam etmektedir. Özdoğanlar Group bugün olduğu gibi gelecekte de kaliteli ürün ve kusursuz hizmetin adresi olacaktır

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.