Enko Petrolcülük Nakliye İnşaat Turizm Gıda San. ve Tic. A.Ş

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
628 ZİYARETÇİ
  • LİSANS NO: DAĞ/4993-1/34165
  • YETKİLİ KİŞİ: KURUMSAL YÖNETİCİ
  • ADRES: Tatlısu Mah.Akif İNAN Sok.No:8 Ümraniye/İstanbul
  • TELEFON: 0 (216) 594 5245
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

KORKAR Ailesi, İnşaat, turizm, Aqua park,Davet ve organizasyon, düğün salonları gibi birçok sektörde ciddi yatırımlar yapıp her zaman gözde firmalar arasında oldu. Aile petrol sektörüne 1997 yılında akaryakıt sektörünün ilk basamağı olan Bayilik çalışmasıyla başladı aslında, KORKAR Ailesi akaryakıt sektöründe uzun yıllar çalışıp tecrübe kazandıktan sonra sektörün öncü firmaları arasına girmek amacıyla uzun araştırmalar sonucu Enver KORKAR’ın Yönetim Kurulu Başkanlığında karar alarak ENKOİL’in kuruluşunu gerçekleştirdi.

2014 yılında gerekli izinleri aldıktan sonra sektöre girip hızlı ama emin adımlarla ilerlemeye devam eden ENKOİL’in amacı sadece akaryakıt şirketi olmak değil elbette önümüzdeki 20 yıl içinde bir enerji şirketi olmak ve dünyaya açılmak. ENKOİL; ‘dünyadaki hızlı nüfus artışı doğal kaynaklarımızı yok ediyor.’ Sloganının içinin doldurulması gerektiğine, insanlığın süratle ‘yenilenebilir enerji kaynaklarına‘ yönelmesi ve gereken yatırımları yapması ilkesine inanıyor.

ENKOİL bu sorumluluğun elbette bilincindedir ve konuyla ilgili çalışmalarında örnek olacaktır. Genel Müdürlük İstanbul olmak üzere bütün Türkiye’de Bayilik verme ve yatırım çalışmalarına hızla devam eden ENKOİL endüstriyel satışlara da önem vermekte ve son tüketiciye kadar lojistik destek sağlamaktadır. ENKOİL; “Renklerimiz Milli Renkler ve iddialı” milli renklerimizi ismimiz ile birleştirerek bir ‘’marka’’ yarattık milli renklerimize elbette layık işler yapacağız. Zaten sloganımızı da renklerimiz ile birleştirerek amacımız fark yaratmak; “farkı görme zamanı” diyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.