Maximum kart Bp akaryakıt kampanyası !

2,122 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 1 Ocak 2019 16:22
  • BAŞLAMA TARİHİ: 1 Ocak 2019
  • BİTİŞ TARİHİ: 14 Şubat 2019
  • WEB ADRESİ: www.bp.com/tr
  • DÜZENLEYEN: bp/Bonus

DUYURU DETAYLARI

Maximum kart Bp akaryakıt kampanyası ile ilgili görsel sonucu

 

​Maximum Kart’ınızla Maximum anlaşmalı BP istasyonlarından 1 Ocak – 14 Şubat 2019 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 125 TL ve üzeri 4. yakıt alışverişinize, yine Maximum anlaşmalı BP istasyonlarından yapılacak yakıt harcamalarında kullanılmak üzere 30 TL’ye varan MaxiPuan!

 

Maximum Anlaşmalı BP İstasyonları

 

 

Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

 

Katılmak için: Katılmak için: 3 farklı şekilde katılım sağlayabilirsiniz.

 

• Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz. Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir
• SMS göndererek kampanyaya katılmak için BP  yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numarasından, İş Bankası kart sahipleri 4402’ye SMS göndermelidir. Gönderilecek SMS’ler, GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.
• Hemen bu sayfadan katılmak için “Kampanyaya Katılın” butonundan açılan formu doldurup “Gönder”e tıklayabilirsiniz.

 

Unutmayın, 30 TL MaxiPuan sadece kampanyaya Maximum Mobil uygulaması üstünden katılım sağlanması durumunda kazanılabilecektir.

 

Kampanyaya dâhil olan işlemler:   İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli).

 

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

 

Ödül kullanımı:  Kazanılan MaxiPuan’lar yalnızca Maximum anlaşmalı BP istasyonlarında görüntülenebilecek olup sadece yakıt alımında kullanılabilecektir. MaxiPuan’larınız 19 Şubat 2019 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 03 Mart 2019 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 30 TL MaxiPuan kazanabilir.