TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,052 ZİYARETÇİ
  • LİSANS NO: Belirtilmemiş
  • YETKİLİ KİŞİ: Kurumsal Yönetici
  • ADRES: İnönü Mah. GEPOSB 2.Cad. 11. Sk. No.: 9 Gebze - Kocaeli / Türkiye
  • TELEFON: 0 (262) 502 1543
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.lubrico.com.tr
  • E-POSTA: info@lubrico.com.tr
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
6+7 = ?

VİDEOLAR

  • Lubrico Petrokimya A.Ş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

İnönü Mah. GEPOSB 2.Cad. 11. Sk. No.: 9 Gebze - Kocaeli / Türkiye

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Lubrico Oil International, Onaylanmış kalitesi ve geniş ürün yelpazesi ile tüm madeni yağ sektör ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Otomotiv yağları, endüstriyel yağlar, antifrizler, hidrolik fren yağları ve gresler olmak üzere Lubrico’nun Türkiye ve Rusya Fabrikalarında ürettiği 200’ü aşkın ürün çeşidi ile otomotiv, endüstri ve denizcilik pazarının taleplerini karşılamakta ve onların taleplerini baz alarak ürünlerini sürekli geliştirmektedir.

Lubrico Oil International, Teknolojisini sürekli geliştirmekte ve sektör ihtiyaçları doğrultusunda yeni ürünler üretmeye hızla devam etmektedir.

Dünyanın önde gelen katık üreticileri ile yaptığı ar-ge çalışmaları sonucunda ürün geliştirme alanında sektörde öncü markalar arasında yerini alır.

Lubrico Oil International, yurtiçi ve yurtdışındaki bayi kanalları ile Kamu, Özel Sektör kurumları , yetkili ve özel otomotiv servisleri, otomotiv yedek parça firmalarına hizmet vermektedir.

Lubrico Proje satışlar kanalıyla ise, kurumların ihtiyaçlarını belirleyerek, madeni yağı üretiminde hammadde veya ilk dolum yağı olarak kullan şirketlere, Proje satışlar kanalı ile hizmet vermektedir.

Lubrico Oil International, sahip olduğu Uluslararası Ürün Onayları ve yüksek hizmet standartı ile gerek fabrikalara ilk dolum yağı olarak, gerekse, bayi ağı olan üretici ve ithalatçı firmalara markaya özel üretim hizmeti sağlamaktadır.

Lubrico Oil International, Türkiye pazarında gerçekleştirdiği çalışmalar ile tüketicinin beklentilerini karşılayacak alt yapıyı eksiksiz bir biçimde oluşturmuştur.

Lubrico Oil International , türkiye pazarındaki bayi ağını genişleterek Pazar payını her geçen yıl arttırmayı hedeflemekte ve bu doğrultuda hızla yatırımlarına devam etmektedir.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.