TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
175 ZİYARETÇİ
  • LİSANS NO: Belirtilmemiş
  • YETKİLİ KİŞİ: Kurumsal Yönetici
  • ADRES: İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi Gergef Sokak No: 3 34957 Tuzla - İstanbul
  • TELEFON: 0 (216) 394 1034
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://http://www.mekser.com/
  • E-POSTA: satis@mekser.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
8+4 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi Gergef Sokak No: 3 34957 Tuzla - İstanbul

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Mekser, 1960 yılından beri akaryakıt pompaları, hava saatleri ile bu ürünlerin yedek parçalarını üretmekte ve satı sonrası hizmetlerini vermektedir. 1976 yılında Türkiye’nin ilk yerli pompasını üreterek sektörün akıını değitirmi ve öncü bir firma olarak sektöre ismini yazdırmıtır. Ürünleri uluslararası kalite ve standartlara haizdir.

MM Petrol, Mekser markası ile 2002 yılında kurulmu, 2009 yılında Petposan markasını satın almı ve yerleşik pompa pazarının yaklaık %45’i Mekser imzasını taımaktadır. %100 yerli üretimi ile kendi hidrolik, metre ve elektronik ünitelerin üretimine tam donanımlı entegre tesislerinde devam etmektedir. Yeraltı ve yerüstü akaryakıt tesisat ekipmanları ve pompa ve istasyon teçhizatları ile ilgili dünyaca tanınmı markaların Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.

Alanında lider bir otomasyon firması markası Asis, Mekser’i 2013 yılında satın alması ile Mekser, müterilerine istasyon otomasyonları dahil sektörün tüm ihtiyaçlarına yanıt verebilecek ürün ve hizmetler sunmaktadır.

Yurt çapında 7 bölgede organize olmu 34 servis birimine bağlı 120 saha personelini içeren bayilik tekilatında satı sonrası hizmet verilmektedir. Yurtdıı servis hizmetleri yerel yetkili bayi organizasyonu ile sağlanmaktadır.

Sektörün en deneyimli bir üyesi olarak Mekser, artan ve izlenebilir kalite anlayıından ödün vermeyerek yeni projelerle sektöre yön vermeye devam edecektir.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.