TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,751 ZİYARETÇİ
  • LİSANS NO: DAĞ/4030-2/31528
  • YETKİLİ KİŞİ: Beytullah ÇAĞLAR
  • ADRES: Kale Mh. 19 Mayıs Bulvarı Cumhuriyet İş Hanı No:2-1/13 İlkadım/Samsun
  • TELEFON: 0 (216) 482 1255
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Mola’dan Merhaba

Türkiye’ye yeni bir akaryakıt markası merhaba diyor! Mola yenilikçi yönetim kadrosu, güler yüzlü servis ekibi, geleneksel misafirperverliğimizi yansıtan hizmet konsep ile Türkiye’nin her noktasında Mola bayrağı dalgalandırmak üzere yola çıktı.

%100 yerli sermaye yapısı tüketicilerimize milli bir şirket çatısı altında hizmet vermekten gurur duyuyoruz. ”Bizi en iyi biz anlarız” ilkesinden yola çıkarak uluslararası standartlarda kaliteli ürünler sunuyoruz.
Akaryakıt servis personelimizden başlayarak her noktada görev yapan çalışanlarımızın temel ilkesi güvenli, dürüst, sıcak hizmet sunmaktır. “Mola Zamanı” geldiğinde sizi ikramlarımız la dinlendirmekten keyif alıyoruz.
Evinizin sıcaklığında ve temizliğinde bir akaryakıt istasyonunda hizmet…

 

12 Haziran 2012’de kurulan genç şirketimiz Mola Akaryakıt Dağıtım bütün tüketicilerin temiz ve güvenilir akaryakıt ihtiyacını gidermek amacıyla yola çıkmıştır. 21 Eylül 2012 de EPDK’dan dağıtım lisansını alarak akaryakıt dağıtımı ile birlikte istasyon ağını da oluşturmaya başlamıştır.

 

Mola’ nın ana iştigal sahası; petrol ve petrol türevlerinin depolanması, pazarlanması ve dağıtım hizmetleridir. %100 yerli sermaye ile temiz akaryakıt, temiz çevre, dürüst hizmet avantajlı fiyat politikası temel ilkelerimizdir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.