TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
846 ZİYARETÇİ
  • LİSANS NO: Belirtilmemiş
  • YETKİLİ KİŞİ: Kurumsal Yönetici
  • ADRES: Şerifali Mah. Bayraktar Bulvarı Şehit Sok. No:7 Ümraniye TR-34775 Istanbul
  • TELEFON: 0 (216) 466 9494
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.rottest.com.tr
  • E-POSTA: info.tr@nilfisk.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
1+9 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Şerifali Mah. Bayraktar Bulvarı Şehit Sok. No:7 Ümraniye TR-34775 Istanbul

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Nilfisk olarak dünyanın önde gelen profesyonel temizlik ekipmanları üreticisi olmaktan dolayı gururluyuz. Dünya çapında sahip olduğumuz geniş servis ağı ve sağladığımız profesyonel çözümler ile ağır sanayiden, gıda ve ilaç sektörüne kadar birçok farklı alanda çözümler sunarak size daha güvenli, temiz ve verimli bir çalışma ortamı sağlıyoruz. 110 yılı aşkın tecrübesiyle Nilfisk, 45 ülkede bulunan satış ofisleri aracılığı ile toplamda 100’den fazla ülkede faaliyet göstermektedir.

Nilfisk, tüm sektörlerin temizlik gereksinimlerini karşılayan, binlerce kişinin daha güvenli ve etkin çalışabilmesini sağlayan dünyanın en geniş ürün yelpazesine sahiptir. Ürünlerimiz ticari ve endüstriyel temizlik pazarına yoğunlaşmıştır. Ürün yelpazemizde bulunan zemin bakım makineleri, vakum makineleri, yüksek basınçlı yıkama makineleri ve yol süpürücüleri ile ticari-endüstriyel kuruluşlar ve temizlik firmalarına hizmet vermekteyiz.

Şirket olarak sürdürülebilirliğe büyük önem vermekteyiz. Bu nedenle geliştirdiğimiz tüm ürünlerde daha az enerji, su, deterjan ve zaman harcayarak daha iyi temizlik yapılmasını sağlamaya çalışıyoruz. Sürdürülebilirlik konusundaki yaklaşımımız, müşterilerimizin maliyetlerini azaltırken aynı zamanda çevreye(doğaya) olan etkiyi en aza indirmektir.

Profesyonel temizlikteki iş ortağınız olarak amacımız, yenilikçi ürünler ve hizmetler geliştirerek tasarrufu ve temizlik kalitesini arttırmak, bu sayede asıl işlerinize yoğunlaşmanıza ve verimliliğinizi arttırmanıza yardımcı olmaktır.

Daha fazla bilgi için www.nilfisk.com.tr

Tarihçe

Rottest

Rottest kurulduğundan beri basınçlı yıkama makineleri piyasasında her zaman ayrıcalıklı bir firma olmuştur. Basınçlı yıkama makineleri sektöründeki rakiplerine kıyasla tasarımı ve dayanıklı Rottest pompası sayesinde fark yaratmıştır. Rottest 1975 yılında rot-balans test ekipmanları üretici olarak İzmir’de kurulmuştur. Şirket, 1980’de Türkiye’nin ilk eşsiz pompa tasarımına sahip basınçlı yıkama makineleri üreten firması olmuştur. 2008 yılında Rottest, NATO onaylı yüksek basınçlı yangın söndürme makinelerini dünya çapındaki ordular için üretmeye başlamıştır. 2013 yılında ise Türkiye’de basınçlı yıkama makineleri sektöründeki yerel ihtiyaçları karşılamak için Nilfisk Türkiye A.Ş tarafından satın alınmıştır.

Nilfisk

Nilfisk 2016 yılında 110. yıl dönümünü resmi olarak kutlamaktadır. Şirket 1906 yılında Kopenhag’da atölye olarak kullanılan bir arka bahçede, motorlara meraklı genç bir mühendis olan P. A. Fisker tarafından kuruldu. Peder Andersen Fisker’i 100 yıl önce kendi firmasını kurmaya iten güç, bilgiye duyduğu tutkudan ve teknolojideki potansiyelden yararlanmaya dayalı küresel bir şirket yaratma kararlılığından kaynaklanıyordu. Kurduğu bu şirketin adı Nilfisk’ti. Yenilikçi teknolojiye duyulan inanç ve büyük düşünmeye yönelik kararlılık, 110 yıl sonra da Nilfisk’in temel ilkeleri olmaya aynı şekilde devam etmektedir. Biz dünyanın önde gelen profesyonel temizlik ekipmanları üreticilerinden biriyiz. Dünyanın dört bir yanında 45 ülkede yaklaşık 5.500 çalışanımız ve temizlik alanında 110 yılı aşan deneyimimizle mirasımızı güçlü bir şekilde sürdürmekteyiz.

Sınır tanımayan, tükenmeyen bir merakla kuruldu​ .

Elektrikli süpürgeler olmadan büyük bir doğum günü partisinden sonra evinizi nasıl temizleyebileceğiniz hayal edin. Kendinizi döşemelerin ve halıların tozunun elle dövülerek alındığı, fırçaların, süpürgelerin ve temizlik bezlerinin gelişmiş araçlar olduğu zamanda hayal edin. Nilfisk’in kurucusu P.A. Fisker böyle bir zamanda dünyaya geldi. Fisker bir elektrik mühendisiydi ve elektrik motorlarını çok seviyordu. Şirketini 1906 yılında kurdu ve kahve öğütücüler, makine takımları, pervaneler ve matkapları çalıştıracak motorlar üretmeye başladı.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.