TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
3,482 ZİYARETÇİ
  • LİSANS NO: MYĞ/2053-1/25908
  • YETKİLİ KİŞİ: Kurumsal Yönetici
  • ADRES: Beylikbağı Mah, 341. Sk. No:1, 41400 Darıca/Kocaeli
  • TELEFON: 0 (262) 675 4200
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Pulcra Chemicals, elyaf, tekstil ve deri sektörlerine yenilikçi özel kimyasalların tedariki konusunda eşsiz bir süreç ve mühendislik bilgisi ve kabiliyetine ve 135 yılı aşkın tecrübeye sahip, dünya çapında bir işletme şirketidir. Taahhüdümüz, ürün geliştirme, mevzuata uygunluk ve sürdürülebilirlik ile desteklediğimiz müşterimizin başarısıdır.

Başarımız hedef pazarımızın ihtiyaçları hakkındaki bilgilerimizle büyümüştür. Fiber, tekstil ve deri üreticileri ile ortaklaşa 135 yılı aşkın bir süredir devam etmekte ve diğer birçok uzmanlıkla çalışarak, müşterimizin sağlığı, güvenliği, sürdürülebilirliği ve yasal gerekliliklerine odaklandık. Performans ürünleri alanında, gerçek bir inovasyon yaşadık ve geleneksel kamuoyunda tekstil ürünleri olanların genel bakışlarını değiştirmeyi dört gözle bekliyoruz. Ek olarak Pulcra’daki performans ürünleri yeni pazarlara ve son kullanımlara doğru genişledi.

Lif ve tekstil segmentlerinde, Pulcra Chemicals tekstil üretim zincirinin tüm aşamalarını kapsayan ürün ve teknik destek sunmaktadır. Portföyümüz, sentetik elyaf üretimi için ikincil eğirme, dokuma, ön-işleme, boyama ve baskı işlemlerinden, kumaşların ve giysilerin nihai kalitesini tanımlamak için proses yardımcılarından oluşmaktadır.

Deri sektörüne, malzemenin işlenebileceği, boyanabildiği ve deri ürünler için geçerli en yüksek kalite standartlarına verimli bir şekilde yükseltilebildiğinden emin olmak için tasarlanmış bir dizi spesiyalite ile tedarik ediyoruz. Her durumda, çeşitli müşterilerimizin özel gereksinimlerine uygun olarak teknolojik olarak kanıtlanmış çözümler sunabiliyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.