TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
4,260 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
1+1 = ?

VİDEOLAR

  • YBRIDTEX INVERS
  • RUCOGAL ERL – The ERL King
  • RUCO-DRY AQUA Untreated Nonwoven
  • TECHTEXTIL Frankfurt 2013

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Organize Sanayi Bölgesi Sarı Cadde 4. Sokak No: 2 Nilüfer/BURSA Turkey

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Özel kimyasallar ve Tekstil yardımcı malzemeleri üreticisi olan Rudolf GmbH, son zamanlarda bluesign® gerekliliklerini göz önünde bulundurarak yola devam etmektedir. Geleneksel aile şirketi için yardımcı kimyasalların çevre dostu bir şekilde kullanımı – en iyi müşteri servisi ile beraber – listenin en başında gelmektedir.

Kimya endüstrisi ve çevre birlikte yürümez mi? Rudolf GmbH bunun olabileceğini gösteriyor. Bu aile şirketi, bir tedarikçi olarak uzunca bir süredir küresel tekstil terbiye endüstrisinin oturmuş bir parçasıdır. Şirketin temel ilgi alanı, yeni tekstil yardımcı malzemeleri ve özel kimyasalların müşteri dostu olarak geliştirilmesidir. Düşünceli ve sürdürülebilir bir üretim Rudolf için 13 yıldır önem taşımaktaydı. Bu uluslararası tanınmış şirketler grubu için çevreyi korumak, her zaman listenin başında gelmiştir.

Rudolf GmbH’den Rüdiger Gross “Bize göre, daha iyi bir gelecek için kaynakların korunması, düşünce ve hareketlerimizde her zaman önemli bir rol oynamıştır.” diye konuşuyor ve ekliyor: “Müşterilerimiz için 500’ün üzerinde hammaddeyi 500’ün üzerinde farklı ürüne dönüştürüyoruz. Bizim gücümüz müşterilerimizle yakın ilişkilerimizden geliyor. Her bir kişisel istek üzerine en ideal çözümü geliştiriyoruz. Bu yüzden, “bluesign supporter agreement” formunda, bluesign technologies ile sürdürülebilir ve güçlü bir ortaklık mantıklı bir adımdı. “Bizim için bluesign standardı sadece bir etiket değildir.” diye konuşuyor Gross. “Bluesign standardı, müşterilerimizin üretimde maliyet tasarrufu sağlarken aynı zamanda çevreyi korumalarına da yardım eden sürdürülebilir bir sistemi desteklemektedir.”

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.