TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,651 ZİYARETÇİ
  • LİSANS NO: DAĞ/6518-8/37446
  • YETKİLİ KİŞİ: KURUMSAL YÖNETİCİ
  • ADRES: Cumhuriyet Mahallesi Özgürlük Caddesi No:13/1 Şekerpınar Çayırova/Kocaeli
  • TELEFON: 0 (262) 268 2601
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://srfpetrol.com
  • E-POSTA: info@srfpetrol.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ KOCAELİ
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
8+9 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Cumhuriyet Mahallesi Özgürlük Caddesi No:13/1 Şekerpınar Çayırova/Kocaeli

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

SRF PETROLCÜLÜK A.Ş
2015 yılında KOCAELİ – Çayırova da temeli atılan ve SEYPET markası ile Akaryakıt Dağıtımına başlayan şirketimiz ulusal ve uluslararası standartlarda müşterisine uygun fiyata Yüksek kalitede ürün sağlamak ,güvenilir vizyon sahibi, kurumsal ve Kalıcı olmak amacı ile devamlılığını başarıyla sürdürmektedir.

Kalite Politikamız

Ürünlerimizi müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ilk seferde ve zamanında doğru olarak ulaştırmak, Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, Kalite yönetim sistemi ile ilgili gelişmeleri yakından takip ederek zamanında güncellemelerini yapmak, çalışanlarımızın bu güncellemelere uyumlu çalışması ve davranması için sürekli iletişim ve etkileşimi geliştirerek sürdürmek, Çalışanlarımızın beceri ve tecrübelerini arttırmak için sürekli eğitmek ve ihtiyaç duydukları tüm kaynakları sağlamak, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili olarak yürürlükteki tüm mevzuata uygun davranmak. Hizmet standartlarına uyarak, iş güvenliği, çevre ve insan sağlığına gereken özeni göstermek.

Vizyon
Yüksek kaliteli petrol ürünleri ve hizmetlerimizin, yenilikçi ve dürüst bir çalışma ahlakıyla müşteriye sunmak. İstikrarlı bir büyüme ile pazar payını genişletip lider konumda faaliyet göstermek.

Misyon
Liderliğe giden yolculuğunda, profesyonel iş hayatı gerekliliklerini gözardı etmeksizin aile sıcaklığı ortamında çalışanlarıyla yoluna devam eden, Müşterilerinin beklentilerini en üst seviyede karşılayarak müşteri memnuniyeti ve sadakatini kazanmayı amaçlayan, Etkin bir çevre politikası izleyerek çevre bilincini şirket bünyesine ve ortaya koyduğu çalışmalara maksimum düzeyde yansıtan, Çevre ve toplum yararına gerçekleştirilen sosyal sorumluluk projelerine destek vererek kazanımlarını ülke çıkarları için kullanan bir akaryakıt dağıtım şirketidir.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.