• info@petrolpiyasasi.com
  • 0 544 777 77 33

GOLD TALAŞLI OĞULLARI AKARYAKIT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
365 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 7/24
SERVİS SAATLERİ 7/24
SERVİS YERLERİ AKSARAY
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
1+2 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Yıldırım Mahallesi No:34 Eğrikuyu Yaylası, Aksaray-Konya Yolu 70. km Eskil/AKSARAY

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Büyümek; ülkemize ve insanımıza fayda üretmek demek bizim için..
Ticari arenaya akaryakıt sektörüyle giriş yapmıştık?

Zaman içinde edindiğimiz tecrübe; aklımızla, çabamızla, gayretimizle, azmimizle büyüttüğümüz ve gurur duyduğumuz hizmetlerimizi geliştirerek; başka, bambaşka sektörlerde de başarılı adımlar atmamızı sağladı. , tarım sektöründe de adımızdan söz ettirir hale geldik. Hızlı ve emin adımlarla büyümeye, büyürken de hem kalitemizi hem de insan gücümüzü artırarak ülkemize, vatanımıza ve milletimize kayda değer katkılar sağlamaya devam ettik..
Tüm çalışanlarımızla birlikte, gönül vererek, emek vererek büyüttük bu kuruluşu..Birlikte sevindik, birlikte gurur duyduk..Ödülümüz başarı, meyvesi de kalitemiz ve gururumuz oldu..
1997 yılında ilk istasyonumuzla çıktık yola.  2012 yılı itibarıyla yüzümüzü toprağın bereketli yüzüne çevirdik ve tarım sektörüne hizmet vermeye başladık.

Bugün bulunduğumuz yere ve sahip olduğumuz hizmet gücüne çalışarak ve hak ederek hep birlikte ulaştık. Talaşlılar olarak sadece maddi sermayeye değil, emeğe ve beşeri sermayeye de yatırım yaptık. Çünkü biz biliyoruz ki insan en büyük değerdir ve eğitim görmüş her insan bulunduğu yere, çevresine ve ürettiği hizmete değer ve kalite katar.
Talaşlılar Şirketler Grubu en üst düzey yöneticisinden, sahada çalışan hizmet erlerine kadar bir ailedir. Ailemiz; kendini her gün daha fazla geliştirerek sektörüne ve çalıştığı alanlara katkı sağlayan, inisiyatif alan, her geçen gün işine olan hakimiyetini, başarısını ve hizmet kalitesini artıran bireylere sahiptir.
Şirketimizin yarınlarını, ülkemizin yarınlarından ayırt etmeden çalışmaya, değer üretmeye ve büyümeye devam edeceğiz. Ortaya koyduğumuz her hizmet ve her eserin üzerinde emeğimiz ve katkımız olacak ve bu katkı şirketimizin ve tüm çalışanlarımızın ortak gururu olmayı sürdürecektir.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.