TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,435 ZİYARETÇİ
  • LİSANS NO: Belirtilmemiş
  • YETKİLİ KİŞİ: Kurumsal Yönetici
  • ADRES: Velibaba Mah. Mimar Sinan Cad. Velibaba Sanayi Sitesi C1 Blok No:2-3
  • TELEFON: 0 (216) 379 5459
  • GSM: 0 (216) 379 5460
  • WEB SİTESİ: http://ucargaz.com/tr.html
  • E-POSTA: info@ucargaz.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
9+1 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Velibaba Mah. Mimar Sinan Cad. Velibaba Sanayi Sitesi C1 Blok No:2-3

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Biz Uçargaz Ailesi olarak 1996 yılında İstanbul’da kurulan küçük bir atölyede hizmet vermeye başladık.Daima, başarının tesadüfler ile değil eğitim,tecrübe,inovasyon ve AR-GE çalışmaları ile mümkün olduğunun bilincinde olduk.Bu bilinçle hareket ederek geçen yıllar içerisinde ulusal ve uluslararası pazarın ihtiyaç duyduğu her türlü Lpg İstasyon Kurulumu & Lpg İstasyon Yedek Parça ekipmanları imal edebilecek kapasiteye ulaştık.Ulaştığımız kapasitenin çatısını sürekli genişleterek Ulusal ve Uluslararası pazar ihtiyacını karşılamıştır.
Showroomlarımızdaki ürün çeşitliliği,standart ve özel amaçlı imalatını yaptığımız Lpg Dispanser ve Lpg Dispanser yedek parça ekipmanlarını,imalat öncesi ve sonrası sunduğumuz mühendislik,teknik danışmanlık hizmetleri ve satış sonrası sunduğumuz teknik servis hizmetleri ile kalite konusunda kendini kanıtlamış bir firma olmanın haklı gururunu taşıyoruz.
Maddi ve manevi kavramları birleştirerek ticaretten öncelikli hedefimiz;kaliteli hizmet sunarak müşterilerimizin yüzünde tebessüm oluşturmak,ülkemizin gayri safi milli hasılasına katkıda bulunmak,sektöre yeni tedarikçiler ve üreticiler kazandırmaktır.
Şirketimiz Lpg ve Akaryakıt Piyasası içerisinde saygın bir yer edinmiş olup ve sayıli firmalarla otogaz istasyon kurulumu ve stoklama tesisi kurulumunda istişare edip kurulumlarını yapmaktadır….

Hedeflerimiz ve ilkelerimiz doğrultusunda ilerleyerek kaybolan zamanınızı para ile satın alamayacağınızı bildiğimiz için teknik hizmetlerimizi zaman ile yarıştırmaktayız.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.