• info@petrolpiyasasi.com
  • 0 544 777 77 33

GOLD Bosca Hukuk

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
374 ZİYARETÇİ
  • LİSANS NO: Ankara/2020
  • YETKİLİ KİŞİ: kurumsal yetkili
  • ADRES: Adres: Tekstilciler Cad. Sabri Mermutlu İş Merkezi No: 33/5 Balgat / ANKARA / TÜRKİYE
  • TELEFON: 0312473 9570
  • GSM: 0312473 9570
  • WEB SİTESİ: https://bosca.av.tr
  • E-POSTA: info@bosca.av.tr
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
3+9 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Adres: Tekstilciler Cad. Sabri Mermutlu İş Merkezi No: 33/5 Balgat / ANKARA / TÜRKİYE

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Hakkımızda

Bosca Hukuk Bürosu, ağırlıklı olarak Ankara ve İstanbul’da faaliyet gösteren bir tam hizmet hukuk firmasıdır. Hukuk büromuz, Türkiye’nin deneyimli enerji hukuk firmalarından biridir. Başlıca uluslararası ve yerel müvekkillere hukuki hizmetler sağlama konusunda deneyime sahibiz. Enerji, birleşme ve devralma, bankacılık ve finans, proje finansmanı, özelleştirme, dava ve tahkim konularında uzmanız. Yenilenebilir enerji de dahil olmak üzere enerji yatırımlarının her aşamasında hukuki hizmet sunma konusunda uzmanız ve Türkiye’deki enerji düzenlemeleri hakkında kapsamlı bilgiye sahibiz. Çeşitli sektörlerde lider şirketleri temsil ediyoruz. Firmanın avukatları, çok çeşitli yerel ve uluslararası müşterileri temsil etmektedir.

Yasal hizmetlerin işletmenin kendisine bağlı olduğunu biliyoruz. Bunu göz önünde bulundurarak, tüm çabalarımız, işlerinde çabalarına ve projelerini zamanında bitirmelerine yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Temel ilkemiz, her müşterinin ihtiyaçlarını sadece onlarla çalışarak karşılamak ve yasal çalışmalarımızı derhal yürütmektir. Bunu, çeşitli hukuk uygulama alanlarına karşılık gelen eksiksiz bir hizmet yelpazesi sağlayarak başarıyoruz.

Taahhüdümüz, müşterilerimiz için yasal uzmanlık ve kaynaklar sunmaktır. Katma değerli hizmetler sunmak için geniş avukat ağımızı kullanarak faaliyet gösteriyoruz. Müşterilerimiz için en iyi sonuçları elde etmek için yasal yetkinliği ve deneyimi, en son teknolojiyle yasal hizmetler sunmak için birleştiriyoruz.

Güçlü ve önemli müşteri ilişkileri kurmak, BOSCA Hukuk Bürosu’nun iş stratejisi ve gelecekteki gelişimi için pusula oldu ve hala da öyle. Firmanın temel hedefi, ihtiyaç duydukları yerde ve zamanda iş hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için müşterilerimizle ortaklaşa çalışmaktır.

 

BİZİM TAKIM

Süleyman BOŞÇA

YÖNETİCİ ORTAĞI

 

Süleyman BOŞÇA, BOSCA Hukukunda kurucu ortaktır. 2001 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu ve 2002 yılında Ankara Barosu’na kaydoldu. LL.M. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Özel Hukuk alanında.

Bankacılık ve Ticaret Hukuku Araştırma Enstitüsü tarafından düzenlenen Enerji Hukuku Sertifika Programını da başarıyla tamamladı.

BOŞÇA, ulusal ve uluslararası birçok konferansı yönetti, bildiriler sundu ve Enerji Hukuku alanında ders verdi.

Halen Enerji Hukuku Araştırma Enstitüsü Başkanı, Türkiye-Seyşeller Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu İş Konseyi Başkanı (DEIK), Müsiad Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi, Türkiye Ragbi Federasyonu Disiplin Kurulu Başkanı, Lisanssız Elektrik Üretim Derneği Denetleme Kurulu Başkanı ve Dünya Enerji Konseyi Türkiye Ulusal Komitesi Üyesi.

Enerji Hukuku, Veri Koruma Hukuku, Ticaret ve Şirketler Hukuku, Birleşme ve Devralmalar, Proje Finansmanı, Spor Hukuku, Kamu İhale Sözleşmeleri ve Fikri Mülkiyet alanlarında deneyimlidir.

Eğitim

Hukuk Yüksek Lisansı – Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi – 2007

Hukuk Fakültesi, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi – 2001

İbrahim ERMENEK

-ORTAK

Doç. İbrahim ERMENEK, BOSCA Hukuk Bürosu’nun ortağıdır. Halen Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesi Hukuk Usulü Muhakemeleri Hukuku Anabilim Dalı Başkanıdır.

Yüksek Lisans Derecesini “Davaların Kabulü, Mahkeme Önündeki Kabuller” ve doktorasını “İflasın Ertelenmesi” üzerine tamamladı. Justus Liebig Üniversitesi (Almanya) ve Houston Üniversitesi’nde (ABD) “Eylemlerin Birleşmesi ve Kıdem Tazminatı” ve Augsburg Üniversitesi’nde (Almanya) “İflasın Ertelenmesi” üzerine araştırmalar yaptı.

Yayımlanmış makaleleri şöyledir; “Borç Uygulama ve İflas Kanununa Göre Açılan Zararların Davranışlarının Hukuki Analizi, Madde 89/4” – Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dergisi, “Anayasa Mahkemesinin Bireysel Başvurular Hakkında Alınan Kararların Medeni Usul Kanunu Hakkında Düşünceleri ve Bazıları Bu Alanda Ortaya Çıkan İstisnalar ”- Hukuki Hukuk Usulü ve Borçları İcra ve İflas Hukuku Dergisi,“ Yargı Kararları ve Bu Alanda Ortaya Çıkan Sorunlar için Çözüm Önerileri Işığında Tüketici Sorunları Hakem Heyetleri ”- Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dergisi,“ Haksız Rekabet Vakaları ve Çıkar Güvenliği ”- Ankara Barosu, Fikri Mülkiyet ve Rekabet Hukuku Dergisi,“ Dikey Anlaşmalardaki İntifa ve Benzer Yükümlülükler İçin Rekabet Etmeyen Anlaşmaların 5 Yıl Sınırlandırılması,

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu Türkiye-Mauritius İş Konseyi Başkan Yardımcısıdır.

Doç. Ermenek’in uygulama ve uzmanlık alanları arasında medeni hukuk, borç icrası ve iflas hukuku, enerji hukuku, tüketici hukuku, fikri mülkiyet hukuku ile ticaret ve şirketler hukuku bulunmaktadır.

Eğitim

Özel Hukuk Doktora, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi – 2003 Özel Hukuk Yüksek Lisansı, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi – 1999 Hukuk Yüksek Lisansı, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi – 1997

Fatma BOZKURT ŞAHİN

ORTAK

Fatma BOZKURT ŞAHİN, BOSCA Hukuk Bürosu’nun ortağıdır. 2008 yılından bu yana Ankara Barosu üyesidir.

Hukuki anlaşmazlıklarının çözümünde birçok lider şirketi temsil etti. Enerji Hukuku Araştırma Enstitüsü tarafından düzenlenen Enerji Hukuku Sertifika Programını başarıyla tamamladı.

Uygulama ve uzmanlık alanları arasında ticaret ve şirketler hukuku, birleşme ve devralmalar, proje finansmanı, enerji hukuku ile iş ve iş sözleşmeleri bulunmaktadır.

Eğitim

Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi – 2007

 

İsmail ERBAY

ORTAK

İsmail ERBAY, BOSCA Hukuk Bürosu’nun ortağıdır. 1997 yılında Ankara Barosuna kaydoldu. Aynı zamanda Düsseldorf Barosu’na kayıtlı avukattır. 1991-2002 yılları arasında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. 2010-2014 yılları arasında Berlin Steinbeis-Hochschule’de Yönetim, Sorumlu ve Mütevelli Heyeti eğitimi aldı. Aynı zamanda Avrupa Patent Vekili ve Türk Patent Vekili, Almanya, Münih’teki Avrupa Patent Enstitüsü’ne kayıtlıdır. Erbay, Almanya’nın Saarland Ticaret ve Sanayi Odası’ndan Tüketici İflas Uzmanı Sertifikası aldı. Ayrıca Almanya’da Emanet ve Mütevelli Heyeti Sertifikası aldı.

“Satıcının Satış Hukukunda Garantör Olarak Sorumluluk” üzerine yüksek lisansını ve “Know-How Anlaşması” üzerine doktorasını tamamladı. “İnönü Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dergisi’nde Türk Medeni Kanununda Gözaltının Kaldırılması Maddesinin Değerlendirilmesi (Türk Medeni Kanunu Madde 348) ve“ İnönü Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dergisi ” Sosyal İşler Çalışma Konseyi ”Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dergisi’nde yayınlandı.

Erbay aynı zamanda Alman Aile Mahkemelerinde Çocuk Avukatı ve Çocuk Esirgeme Sorumlusu olarak görev yapmaktadır.

Uygulama ve uzmanlık alanları arasında satış sözleşmeleri, iş ve iş sözleşmeleri, fikri mülkiyet, medeni hukuk, yükümlülükler hukuku, ticaret ve şirketler hukuku ve iş hukuku bulunmaktadır.

Eğitim

Özel Hukuk Doktora, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi – 2001 Özel Hukuk Yüksek Lisansı, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi – 1992 Hukuk Yüksek Lisansı, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi – 1990

 

Gizem BEŞTAŞ

KIDEMLİ AVUKAT

Gizem BEŞTAŞ, BOSCA Hukuk Bürosunda kıdemli avukattır. 2012 yılından bu yana Ankara Barosu üyesidir.

Stajını Sermaye Piyasası Kurulu ve Rekabet Kurumunda yaptı. Enerji Hukuku Araştırma Enstitüsü tarafından düzenlenen Enerji Hukuku Sertifika Programını başarıyla tamamladı.

Uygulama alanları ve uzmanlık alanları arasında kamu ihale sözleşmeleri ve hukuku, rekabet hukuku, iş hukuku ve denizcilik hukuku bulunmaktadır.

Eğitim

Atılım Üniversitesi Hukuk Fakültesi – 2011

Ayşe NİŞANCI

KIDEMLİ AVUKAT

Ayşe NİŞANCI Bosca Hukuk’ta kıdemli avukattır. Kariyerine 2015 yılında Ankara Barosu’na kaydolduktan sonra başladı. 2019 yılında BOSCA Hukukuna katıldı.

İş hukuku, aile hukuku, ticaret ve şirketler hukuku ve yükümlülükler hukuku alanlarında deneyimlidir.

Eğitim

Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi – 2014

Enerji Hukuku

Enerji endüstrisindeki bir yatırımcının yasal ve düzenleyici çerçeveyi bilmesi ve risk değerlendirme deneyimine sahip olması gerektiğini biliyoruz. Ofisimiz, 2001 yılında Enerji Endüstrisini serbestleştiren 4628 sayılı Kanunun yürürlüğe girmesinden bu yana, sektördeki tüm düzenlemeleri ve değişiklikleri takip ederek, sektörü yöneten mevzuatla ilgili geniş bir bilgi ve deneyim birikimine sahiptir.

Ofisimizin enerji hukuku ve sanayi alanındaki geniş bilgi ve deneyimi, müşterilerimize kapsamlı yasal görüşler sunmamızı sağlamaktadır. Ayrıca, enerji endüstrisine yatırım yapan şirketlerin ve enerji projelerini finanse eden bankaların ve finansal kurumların karşılaşabileceği yasal risklere ilişkin değerlendirmelerimiz ve analizlerimiz müşterilerimizin bu riskleri ele almalarını sağlamaktadır.

Ofisimiz kuruluşundan bu yana ulusal ve uluslararası enerji şirketlerine hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir. Yasal hizmetlerimizin kapsamı, lisanslama işlemlerinin takibi, ön yasal muayeneler ve durum tespiti raporlarının hazırlanması, enerji yatırımlarında proje finansmanı sözleşmelerinin hazırlanması ve müzakere edilmesi, hissedarlar sözleşmelerinin hazırlanması, hisse alım sözleşmeleri ve mühendislik, tedarik ve inşaat (EPC) sözleşmelerinden oluşmaktadır. mevcut anlaşmaların yorumlanması, sözleşme anlaşmalarının geliştirilmesi, Rekabet Kurumuna başvuruların hazırlanması, idari prosedürlerin yürütülmesi, kamulaştırma eylemlerinin yürütülmesi ve anlaşmazlıkların çözümü.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.