• info@petrolpiyasasi.com
  • 0 544 777 77 33
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,086 ZİYARETÇİ
  • LİSANS NO: LPG-DAĞ/2941-1/11056
  • YETKİLİ KİŞİ: Kurumsal Yönetici
  • ADRES: Tatlısu Mh. Akif İnan Sk. No: 10 Yukarı Dudullu Ümraniye - İstanbul
  • TELEFON: 0 (216) 365 1566
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

ERAGAZ A.Ş , LPG Dağıtım şirketi olarak Temmuz 2010’da kurulmuş olup , Aralık 2010’da Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’ndan “LPG Dağıtıcı Lisansı” ve “ LPG Taşıma (Karayolu) Lisansı almıştır. Şirketimiz Otogaz (Oto LPG) pazarında lisans sahibi en geç oyunculardan birisi olarak 2011 Ocak ayında resmi faaliyetine başlamıştır.

Şirketimizin , Bolu ve Niğde’de olmak üzere 2 ayrı “ Tüp Dolum ve Depolama Tesisleri” bulunmaktadır. Ayrıca kendi bünyesinde oluşturduğu tanker filosu ile bayilerine kesintisiz hizmet sağlamaktadır. Türkiye genelinde 100 adetten fazla bayilik ağımız ile yüksek kalitedeki temiz ve çevreci yakıt olan LPG ‘ yi emniyetli ve güvenilir şekilde nihai kullanıcılara ulaştırmaktayız. Tanker filomuz ile konusunda uzman kadromuz vasıtasıyla , yüksek kalite ve emniyet standartlarında kurduğumuz istasyonlarımıza ulaştırdığımız otogazı rekabetçi fiyat yapısında, müşteri memnuniyeti odaklı olarak tüketicilerimize sunmaktayız .

Tüm istasyonlarımıza ve tanker filomuza kurmuş olduğumuz son teknoloji Otomasyon sistemi ile sürekli kontrol sağlanarak, kesintisiz ikmal güvencesi ve eksiksiz ürün teslimi garantisi vermekteyiz. Yaz döneminde otogaz kış döneminde yüksek propan oranında Euro Otogaz temini ile son kullanıcılarımıza konfor sağlamaktayız.

Rekabetin yoğun olduğu Otogaz sektöründe kaliteli hizmet sunmayı kendisine ilke edinmiş , uzman ve deneyimle kadrolarıyla, yeni, temiz ve güvenilir istasyonlarında, ekonomik ve çevreci ürün sunmak hedefimizdir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.