TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
160 ZİYARETÇİ
  • LİSANS NO: DAĞ/5814-2/36049
  • YETKİLİ KİŞİ: Kurumsal Yönetici
  • ADRES: Yeni Şehir Mh. Mustafa Akyol Sk. No:13 D:134 Kurtköy İSTANBUL ANADOLU YAKASI
  • TELEFON: 0 (380) 523 6677
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.t7petrolleri.com/
  • E-POSTA: info@t7petrolleri.com
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
4+9 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Yeni Şehir Mh. Mustafa Akyol Sk. No:13 D:134 Kurtköy İSTANBUL ANADOLU YAKASI

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Yeni Nesil İstasyon T7 Petrol Hizmetinizde!

Vizyon
Vizyonumuz, akaryakıt ve madeni yağ sektöründe müşterilerimiz, iş ortaklarımız, çalışanlarımız ve markamıza hizmet verecek diğer bütün dağıtım kanallarıyla birlikte uzun vadeli ve verimli iş ilişkileri kurarak, T7 markasının Türkiye’de tercih edilen ve iyi bilinen markalardan birisi olmasını sağlamaktır.

Dünyanın önde gelen kuruluşlarından birisi olarak, müşterilerimizin ve ortaklarımızın her zaman en iyi hizmeti almalarını sağlamak üzere gelişimimizi sürdürmeye ve değişime öncülük etmeye devam edeceğiz.

Misyon
Misyonumuz, tedarikçilerimiz ile verimli ortaklıklar kurarak müşterilerimize teknolojik olarak gelişmiş ürünleri rekabet edebilir fiyat ve en iyi hizmet eşliğinde sunmaktır. T7, Türkiye’de ve dünyada müşterilerine etkin hizmet ve yüksek teknolojiyle üretilmiş kaliteli ürünleri sunmayı kendine ilke edinmiştir.

Değerlerimiz
Bayilerimiz: Bayilerimiz bizim iş ortağımızdır. T7, bayileri ile kurduğu sağlam ve uzun vadeli iş ortaklıkları ile dürüst ve şeffaf iletişim ilkesi ile çalışmalarını sürdürmeyi kendine prensip edinmiştir.
Takım çalışmasının, başarının temel koşullarından biri olduğuna inanıyoruz. Bu doğrultuda, müşterilerimize bayilerimiz ile birlikte daha iyi hizmeti sunmak amacı ile kendimizi sürekli yenileyen, eğitime önem veren, çevre ve topluma duyarlı, dinamik bir kuruluş olarak çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.

Müşteriler: Değer katan ürün ve hizmetlerle karşılıklı fayda sağlayan ticari ortaklıklar, standartlar geliştirmek ve sürdürmek, müşterilerimizin memnuniyetini artırmak ve beklentilerini fiyat, kalite, güvenlik ve çevresel etki koşullarında karşılamayı prensip edindik.

Toplum: Sağlık, güvenlik ve çevrenin korunmasıyla ilgili sorumluluğumuzun bilincine sahip yönetimimiz ve kadromuz tüm iş ortaklarının da aynı bilinç ve hassasiyet ile çalışmasını sağlamak prensibine sahiptir. Yaşadığımız toplumun haklarına saygı gösterip onların yaşam koşullarının geliştirilmesi için üzerimize düşen görevlerin bilinci ile çalışmaktayız.

Kalite: Çalışma felsefemizin önemli bir parçası olarak, bütün çalışmalarımızda kalite ve bu konuda istikrarın sağlanması ve geliştirilmesi için sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Bu bilinç ile her zaman üstün kaliteli ürünleri en iyi hizmet ile sunmaya devam edeceğiz.

İnsan Kaynakları: Amacımız, T7 Ailesi üyelerinin kişisel gelişimini, becerilerini ve mesleki yetkinliklerini geliştirerek takım ruhu ile hareket eden bir ekip olmak için gereken her türlü eğitimlerden faydalanmalarını sağlamak ve kariyerlerinin gelişimi için yardımcı olmaktır.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.