• info@petrolpiyasasi.com
  • 0 544 777 77 33
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
94 ZİYARETÇİ
  • LİSANS NO: Belirtilmemiş
  • YETKİLİ KİŞİ: kurumsal yetkili
  • ADRES: 11 Harbour Park Drive, Liman Washington, NY 11050
  • TELEFON: 1-888-381-2861
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

Tecnica Industriale Srl – Küresel Endüstriyel Malzemeler

 

Tecnica Industriale Srl, MRO (bakım onarım ve işletme) yedek parça pazarının yanı sıra OEM pazarı (Orijinal Ekipman Üreticisi veya Donanımı ve Makineleri) için dünyanın önde gelen sanayi ürünleri tedarikçisidir.

 

Rakipsiz seçenek, kalite ve değer sunmak, dünya standartlarındaki üreticilerin rekabetçi fiyatıyla 50.000’in üzerinde ayrı ürün grubunu size sunar: bu yüzden dünya genelinde binlerce müşterinin Tecnica Industriale Srl’e güvenmesi bu yüzdendir.

 

Uluslararası İhracat

Tecnica Industriale Srl, dünya çapında müşterilerin ihtiyaçlarını karşılar. Dünyanın dört bir yanındaki pek çok müşterisiyle Tecnica Industriale Srl, uluslararası müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı ve verimli bir şekilde cevap vermeyi taahhüt eder.

 

Her imalat sektöründe 70.000’den fazla müşteriye hizmet veriyor, katma değerli teknik uzmanlık ve zengin bir endüstriyel ve mekanik bilgi mirası sunuyoruz

 

Tecnica Industriale Srl, tesislerini çalışır durumda tutmak için doğru ürünleri sağlayarak müşterilere zamandan ve paradan tasarruf etmelerine yardımcı olur.

 

Tecnica Industriale Srl ekibi, zorluklarını daha iyi anlamak ve maliyet tasarrufu sağlayan çözümler sunmak için müşterilerle yakın işbirliği içinde çalışmaktadır.

 

Dünyanın önde gelen üreticilerinden, her yerde bulunan en rekabetçi fiyatlarla en yüksek kalitede ürünler sunuyoruz.

 

Satış personelimiz

 

Yerleşik becerilere sahip ve sürekli güncelleme ile teşvik edilen profesyonellerden oluşan bir ekip, en uygun ürünler için nitelikli öneriler sunmak üzere hizmetinizdedir.

 

Farklı endüstrileri ve müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu ürün ihtiyaçlarını ve zorluklarını derinlemesine anlayan teknik uzmanlar istihdam ediyoruz.

 

Dünyanın en saygın üreticilerinden, çevrimiçi sipariş ve son teknoloji dağıtım ağının desteklediği rakipsiz ve rekabetçi fiyatlara sahip ürün yelpazesiyle tek bir tedarik kaynağı sunan lider ve tek MRO dağıtım şirketiyiz.

 

Şimdi satın almak için bizimle iletişime geçin +39 080.5367090 veya e-posta adresinde info@tecnicaindustriale.com İşimizin her alanında müşteri beklentilerini aşmayı taahhüt ediyoruz.

 

MRO yönetiminin endüstri için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz – Tecnica Industriale Srl:

 

Karmaşık bir parça yelpazesi sunarak müşterilerin sürekli üretimi sürdürmelerine yardımcı olur. Bu, müşterilerin genellikle planlanmamış ve öngörülemeyen tüm üretim ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlar.

 

Optimum stok tutma yoluyla müşterilerin maliyetlerini düşürür. Bunu tecrübemiz ve uzman teknik desteğimizle yapıyoruz

 

Müşterilerin istediklerine, istedikleri zaman erişmelerini sağlar – tüm MRO ürünlerimizi 24/7/365 tedarik eder ve teslim ederiz. Bu, müşterilerimizin giderek daha karmaşık üretim süreçleri için çok önemlidir.

 

Müşterilerin üretkenlik ve enerji tüketimi iyileştirmelerini artırır – atık yönetimi ve Sağlık ve Güvenlik konularında onlara yardımcı olur

 

Bilgi ve uzmanlığa sahibiz ve size getirebiliriz. Tecnica Industriale Srl’nin MRO ile ilgili zorluklarınızı çözmenize nasıl yardımcı olabileceğini bulmak için bugün bize ulaşın.

 

Banka kimlik
bilgileri Profesyonel deontoloji, güvenilirlik ve mali kimlik bilgilerimiz hakkındaki tüm detaylar için lütfen Banka ortaklarımızla +39 0805053411 numaralı telefondan Monte dei Paschi di Siena şubesi ile iletişime geçmekten çekinmeyin.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.