• info@petrolpiyasasi.com
  • 0 544 777 77 33
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
3,562 ZİYARETÇİ
  • LİSANS NO: DAĞ/4954-2/34047
  • YETKİLİ KİŞİ: KURUMSAL YÖNETİCİ
  • ADRES: Saray Mah. Fatih Sultan Mehmet Bulvarı No:311 06980 Kazan / ANKARA
  • TELEFON: 0 (312) 802 0010
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.hypco.com.tr
  • E-POSTA: info@hypco.com.tr
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ ANKARA
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
1+8 = ?

VİDEOLAR

  • HYPCO

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Saray Mah. Fatih Sultan Mehmet Bulvarı No:311 06980 Kazan / ANKARA

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Misyon: Çevreye, insana ve işine olan saygısıyla; Akaryakıt dağıtım sektöründe müşterilerinin en ekonomik ve en kaliteli ürüne kolayca ulaşmasını sağlamak, istasyonlarında ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutarak müşteri memnuniyeti ve bağlılığını arttırarak, Sektöründe aranan isimlerden biri olmak.

Vizyon: Yüksek kalitedeki petrol ürünlerini mümkün olan en düşük fiyatla temin ederek; etik çalışma prensiplerine sahip, hizmet kalitesine odaklanmış bayiler ile bilinçli tüketici arasında yüksek memnuniyet oluşturarak, Türkiye ekonomisine ve kendi şirket sermayesine yüksek fayda sağlamak ve sürekli büyüyerek Türkiye’nin her yerinde nihai tüketiciye ulaşmak.

SEÇ (Sağlık, Eğitim, Çevre): Hypco petrolcülük A.Ş. olarak faaliyete başladığımız ilk günden itibaren, insan sağlığı, çalışan sağlığı – eğitimi ve çevreye olan hassasiyetimiz sebebiyle, kurulan istasyonlarımızda, her türlü çevre kirliliği, patlama, yangın, bedensel yaralanma, mesleki hastalıklar ve maddi hasara yol açabilecek faaliyetler için; çalışanlarımızla yapılan düzenli eğitimler ve toplantılar sonucunda farkındalık artırımını en üst düzeye çekmeye gayret etmekteyiz. Değişen çevre ve gelişen teknoloji faktörleri doğrultusunda, yürürlükte ki mevzuata ve ilgili standartlara tam uyum sağlamaktayız.

Daha uzun yıllar kullanmak zorunda olduğumuz fosil yakıtların çevreye verebileceği zararları minimize etmek adına;

Dünyada yapılan tüm araştırmalar, gelişmeler takip edilmekte ve uluslararası düzeyde tüm çevre örgütlerinin bu konulardaki önerilerine uygun olarak teknik olarak alınması gereken tedbirleri tüm tesislerimizde uygulamaktayız. Düzenli olarak yapılan eğitimler ve acil durum tatbikatlarıyla, tesislerimizin ve çalışanlarının yeterlilik düzeyi ölçülmekte, istasyon çalışanlarının sağlığa ve çevreye zarar verebilecek hareketlerden kaçınan, bilinçli çalışan olma sorumluluğu empoze edilmektedir. Gelecek nesillerin bize emanet ettiği Dünya’ da doğal kaynakları en verimli şekilde kullanarak, çevre kirliliğini minimize etmek, üst düzey çalışanlarımızda dâhil olmak üzere tüm Hypco ailesinin kamuoyuna en yüksek önem düzeyindeki taahhüdüdür.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.