TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,545 ZİYARETÇİ
  • LİSANS NO: Belirtilmemiş
  • YETKİLİ KİŞİ: Kurumsal Yönetici
  • ADRES: Karahüyük Mah. Karatepe sk. No:84 Meram KONYA TÜRKİYE
  • TELEFON: 0 (332) 327 2027
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

1993 yılında Konya’nın Meram ilçesinde günlük ort. 150 ton Lpg üretim kapasitesine sahip ilk dolum tesisini kuran KONGAZ o günden bu güne kadar Anadolunun en çok tercih edilen Lpg Dağıtım Şirketleri arasına girmiştir.2012 yılında ise Burdur/Bucak dolum tesisini faaliyete geçirmiş olup, Ulusal dağıtım şirketi statüsüne kavuşarak Ege ve Akdeniz bölgelerimizde bayi ağı oluşturarak hızla hizmetlerine devam etmektedir.
Kongaz A.Ş. %100 yerli sermayesi ile Tüplü , Otogaz ve Dökme(Sanayi) Lpg satışı ile halkımızın hizmetindedir. Üretimden tüketicinin kullanımına kadar hizmette sınır tanımayan ve “Önce İnsan” prensibiyle yoluna emin adımlarla devam eden Kongaz A.Ş. 200 Tüplügaz ve 53 Otogaz bayisi ile sizlere hizmet vermektedir.

Firmamızın sahip olduğu TSE (Türk Standartları Enstitüsü) Belgesi, Kongaz Marka Tescil Belgesi ve T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Ölçüler ve Standartlar Genel Müdürlüğü LPG yeterlilik belgeleri ile hizmet ve üretim seviyemizin kalitesini ispatlamış bulanmaktayız
Kongaz Markalı tüpler hayat boyu sigortalı olup TS 55 ve TS 5306 standartlarına uygun olarak üretilmişlerdir. Kongaz A.Ş. Dolum Tesislerinde tüplerimiz uzman personelimiz tarafından devamlı kontrolden geçirilmektedir. Bu sayede sizlerin can ve mal güvenliğinizi kontrol altına alınmaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.