• info@petrolpiyasasi.com
  • 0 544 777 77 33
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
360 ZİYARETÇİ
  • LİSANS NO: DAĞ/7594-2/39471
  • YETKİLİ KİŞİ: Kurumsal Yönetici
  • ADRES: Mecidiyeköy Mah. Büyükdere Cad. Nadide Apt. No:73/8 Şişli/İSTANBUL
  • TELEFON: (085) 025 9038
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Türkiye’de bir ilke imza atarak akaryakıtta moda yaratan EVA;
Kadın eli değmiş istasyonları ile 2018 yılından itibaren enerji sektöründe hizmet vermektedir. Kadınların desteğini, gücünü ve sevgisini alarak kadınlara pozitif ayrımcılık mottosuyla yola çıkan EVA’da sizleri, hijyenik, aile dostu, genç, enerjik ve güvenilir bir dünya karşılar. Kadın-erkek tüm araç kullanıcılarına kaliteli akaryakıt hizmetini butik ve niş konsept istasyonlar ile sunmak ilk hedeflerinden biridir.

Türkiye’nin kadın eli değmiş akaryakıt modası Eva’nın uygun fiyatlar ve sürprizler ile dolu dünyası gün geçtikçe büyümektedir.

Akaryakıtta yeni moda
Renkli konsepti, uygun fiyat politikası ve pozitif kadın-erkek çalışanları ile enerji sektörüne farklı bir bakış açısı getiren Eva’da aracınıza ve size mutluluk depolanır.

Eva’da Kadın Eli
Çalışanların en az %50’sinin kadınlardan oluşması ile kadın istihdamını arttırmak adına bir çok çalışma yapmaktadır. Kadınların tüm sektörlerde tahmin edilenden daha da başarılı ve güçlü olması sebebiyle üzerine düşen görevi yerine getirerek kadınlara daha çok çalışma ortamı sağlamaktadır.

Fiyatlarımız
Ekonomik olmak için tüm koşulları bir araya getiren Eva, akaryakıtını arada aracı olmadan direkt rafineriden alır, kar marjlarını düşük tutar. Böylelikle kaliteli ve lisanslı güvenilir akaryakıtı müşterisine uygun fiyatlar ile sunar. Pazarlama bütçelerindeki önemli bir kısmı yüksek bütçeli mecralara ayırmak yerine nihai tüketicinin yararlanacağı şekilde pompa satış fiyatlarına yansıtır.

İstanbul, Ankara, Bursa, Kocaeli, Gebze Sanayi Bölgesi, Mersin, Konya, Adana, Didim, Siirt, Balıkesir, Kahramanmaraş, Mardin, Adıyaman, Antalya, Kars, Batman, Kırklareli ve Muğla’da 50’den fazla istasyona sahip Eva, 2018 sonuna kadar 18 ilde 75 istasyona ulaşmayı hedeflemektedir.

Eva Card
Kullanıcılarına avantajlı indirim ayrıcalıkları tanıdığı, araçtan inmeden temassız ödeme kolaylığı sağlayan EvaCard binek araç kullanıcılarından taksi şöforlerine, şirket filolarından dökme yakıt kullanan fabrikalara kadar geniş bir yelpazede müşterilerin kullanımına sunulmuştur.

Eva Spa/ Eva Lube
“Eva SPA” yine kadınların sorumluluğunda olan araç yıkama, bakım hizmetleriyle, “Eva Lube” araç bakım ve tamir bölümleri ile kullanıcının hizmetine sunulmuştur.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.