Pars Petrol Madeni Yağlar İthalat İhracat Pazarlama San. ve Tic. A.Ş.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,617 ZİYARETÇİ
  • LİSANS NO: DAĞ/4030-4/31530
  • YETKİLİ KİŞİ: KURUMSAL YÖNETİCİ
  • ADRES: PARS Petrol Madeni Yağlar İth. İhr. Paz. San. ve Tic. A.Ş. Çanakkale Asfaltı Ulus Mah. No:10 / B1 Koyundere Menemen - İZMİR
  • TELEFON: 0 (232) 846 1910
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 18:01
SERVİS YERLERİ İZMİR

FİRMA HAKKINDA

EGE BÖLGESİ’NDE 2010 YILI İTİBARİYLE 15 İSTASYON İLE HİZMET VEREN PARS PETROL A.Ş. 2016 YILI SONUNA KADAR EGE, MARMARA, İÇ ANADOLU VE AKDENİZ BÖLGESİNDE TOPLAM 100 ADET İSTASYON İLE SEKTÖRDEKİ İLK ON DAĞITIM ŞİRKETİ ARASINDA YERİNİ ALMAYI ÖNCELİKLİ HEDEFİ OLARAK BELİRLEMİŞTİR.
Şirketimiz 1992 yılında İlsed Akaryakıt Ltd. Şti. adı altında faaliyete geçmiş olup, uzun yıllar akaryakıt sektöründe Türkiye’nin sayılı şirketlerinin bayi yapısı altında ülkemizin tüm kurumlarının 15 yılı aşkın bir süre ile akaryakıt ihtiyaçlarını güven ve titizlik ile karşılamış ve bu konuda sayısız ödüllere layık görülmüştür. Bu yöndeki büyüme sürecini tamamlayan şirketimiz 2009 yılı itibari ile PARS PETROL MADENİ YAĞLAR İTHALAT İHRACAT PAZARLAMA SAN. ve TİC. A.Ş. adı ile Türkiye’nin sayılı akaryakıt dağıtım şirketleri arasındaki yerini almıştır.

PARS PETROL A.Ş. tamamen yerli sermaye ile kurulmuş olup bayi ağında satılan ürünlerinin tamamı TÜPRAŞ Rafinerilerinden temin edilerek 45 araçlık kendi tır filosu ile yine kendi grubu içindeki lojistik şirketi ile ikmal gerçekleştiren çevreye duyarlı kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet vermeyi kendine ilke edinmiştir.

Tüketicilerine dünya standartlarında ürün ve hizmet vererek üstün çevre bilinci PARS markasının kalite, güven ve hizmetin sembolü haline gelmeyi ülke genelinde kendine misyon edinmiş bir şirket olarak uzun yıllar ülkemize ve güzide insanlarına hizmet vermekten onur ve gurur duyacağız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.