TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
5,778 ZİYARETÇİ
  • LİSANS NO: DAĞ/471-8/10209
  • YETKİLİ KİŞİ: KURUMSAL YÖNETİCİ
  • ADRES: Saray Mh. Dr. Adnan Büyükdeniz Cd. Akkom Ofis Park 3. Blok No:2 Kat:3 Ümraniye / İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (216) 636 9200
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Türkiye madeni yağ sektöründe 15 yılı aşkın bir süredir faaliyetlerini sürdüren Total Madeni Yağları, yoğun rekabetin yaşandığı pazarda istikrarlı büyümesini sürdürerek %11’in üzerindeki pazar payı ile Türkiye’nin önde gelen madeni yağ firmaları arasına girmeyi başarmıştır.

Özellikle sektörün en prestijli segmenti olan “binek araç motor yağlarında” sahip olduğu TOTAL ve ELF markaları ile %18’in üzerinde bir pazar payı ile sektöründe en üst sıralardadır.

Total Madeni Yağları’nın son birkaç yıldır en başarılı olduğu alanlardan birisi de araç üreticileri ile yaptığı işbirlikleridir. Bu alanda Renault, Peugeot, Citroen ve Renault Trucks ile nerdeyse yarım asıra merdiven dayamış işbirliklerine ilaveten, Mazda, Nissan Türkiye, DAF Tırsan, CLAAS Tarım Makinaları ve Hitachi İş Makinaları ile de başarılı iş birlikleri yürütmektedir.

Total Madeni Yağları, Türk otomotiv üretim sektörünün en önde gelen firmalarından olan Renault, Ford, Temsa, Honda gibi markaların fabrika ilk dolum ürünlerini temin etmekte ve bu alanda da liderliğini korumaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.