TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
4,049 ZİYARETÇİ
  • LİSANS NO: MYĞ/3056-4/28924
  • YETKİLİ KİŞİ: Kurumsal Yönetici
  • ADRES: Organize Sanayi Bölgesi 105. Cadde No:182 UŞAK
  • TELEFON: 0 (276) 266 7330
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

UMPET 2010 Yılında, Uşak Tekstil Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulmuş olup; kalite ve standartlar dikkate alınarak alt yapısını makina, techizat ve donanımını nitelikli, eğitimli personeliyle yapılandırmış, madeni yağ sektöründe varlığını hissettirerek ürettiği ürünlerle bir marka olma yolunda hızlı ve emin adımlarla ilerlemektedir. Biz büyürken ülkemizede katkı sağlıyoruz.Yerli üretimde zirveye çıkmayı hedeflerken çalışanlarımıza güveniyor, sizler için çalışmaktan gurur duyuyoruz.

Şirketimiz kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.

Sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, madeni yağ sektöründe çığır açan projelerimizle sizlere daha iyi ürünler hazırlıyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.