TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,696 ZİYARETÇİ
  • LİSANS NO: DAĞ/7035-3/38410
  • YETKİLİ KİŞİ: KURUMSAL YÖNETİCİ
  • ADRES: Deliktaş Mah. 2000 Sk. No:1 Üçgen Mevkii Pamukkale/ DENİZLİ
  • TELEFON: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ DENİZLİ

FİRMA HAKKINDA

Uzun Grubu 4 farklı sektörde 350’ye yakın profesyonel personel kadrosu ile hizmet göstermektedir.

Firmamız toptan akaryakıt konusunda bölgemizin lider firmalarından olup, Ege Bölgesinin tamamı ile İstanbul, Ankara, Samsun, Çanakkale, Bursa, Balıkesir, Bilecik, Sakarya, Ankara, Eskişehir, Isparta, Antalya, Konya, Kayseri, Niğde ve Burdur illerinde da birçok resmi ve özel kurumların akaryakıt ihtiyacını karşılamaktadır.

Akaryakıt sektöründe 80 araçlık filosu 85 kişilik personel kadrosu 4 LPG ve 8 Akaryakıt lisansı ile günden güne sektörde hatrı sayılır bir yere ulaşmaktadır.

2004 yılından bu tarafa yaptığı yatırımlar ile OPET, PETROL OFİSİ, PETROTURK, markaları ile 7 adet daha istasyon kurmuş ve istasyon sayısı 8’e ulaşmıştır.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmayı ilke edinmiş olan firmamız, uzmanlığı ve profesyonelliği ile müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamanın yanında, daha fazlasını vermek için sürekli mükemmeli arayan bir anlayışı benimsemiştir.

ARAÇ FİLOMUZ VE NAKLİYE;

Müşterilerimize akaryakıt sevkiyatını kendi araç filomuza dahil tankerlerimizle, zamanında ve en güvenli şekilde sağlamaktayız.

Yer aldığı tüm sektörlerde öncü olmayı hedefleyen Uzun Grubu Akaryakıt sektöründe talepleri bütünüyle karşılamak, termin süresini müşterilerine göre belirlemek ve bu hususta tüm teknolojik imkanları kullanmak adına Ar-Ge çalışmalarına devam etmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.