TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
147 ZİYARETÇİ
  • LİSANS NO: Belirtilmemiş
  • YETKİLİ KİŞİ: Mukadder Hebe
  • ADRES: Ademyavuz Mah. 2334/9 sok. No: 4/3-4 Gebze/KOCAELİ
  • TELEFON: 0850 44 118 80
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

İşletmelere en kaliteli ve uygun hizmetleri vermeyi hedefleyen Yeşil Grup, zaman kaybına neden olmadan işletmelerin tek elden hizmet almasına yönelik gerekli alt yapısını tamamlamış ve Yeşil Grup olarak hizmet verdiği her alanda sizlere çözüm ortağı olmaya hazır hale gelmiştir.

Yeşil TMGDK, firmaların tehlikeli madde ile ilgili her türlü ihtiyaçlarını karşılamak, uluslararası sözleşmeler (ADR, IMDG KOD, RID, IATA) ile ulusal mevzuatlar uyarınca zorunlu kılınan her türlü gereklilikte firmalara rehberlik etmek amacıyla kurulmuş ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiştir.

 

Merkez Kocaeli olmak üzere, İzmir, Bilecik, Mersin ve Samsun illerinde şubelerimiz bulunmaktadır.

 

 

Yeşil Ortak Sağlık Güvenlik Birimi (OSGB), işletmelerin iş güvenliği uzmanı, işyeri hekimi ve sağlık personeli ihtiyaçlarını tek bir birimden çözmek için yıllardır iş sağlığı ve güvenliği alanında teorik ve saha uygulamasında tecrübe sahibi olan, mevzuata hakim uzmanlar tarafından kurulmuş ve Çalışma Sosyal ve Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiştir.

 

‘’Çalışanlarımız bize çocuklarından emanettir’’ anlayışından yola çıkarak çalışanlarda Sağlık ve Güvenlik hükümlerinin bir kural olarak değil de, bir kültür olarak benimsenmesi temel prensibimizdir. Çalışanlarımıza sadece iş kazası ve meslek hastalıklarının önlenmesi amacıyla eğitim vermiyor, aynı zamanda çalışanların fiziksel ve ruhsal olarak iyi olmasını ve işini severek yapabileceği huzurlu ortamlar yaratmayı hedefliyoruz.

Kadromuz bu anlayışı benimsemiş olan, alanında tecrübeli Çalışanlar ile şekillenmiş olup bu doğrultuda şirket içi ve şirket dışı alınan eğitimler ile kalitemizi her geçen gün daha da arttırıyoruz.

Yeşil Grup bünyesinde oluşturduğumuz Etkin Takım Çalışma Ruhu ve İdeal Süreç Yönetim prensipleriyle işletmelerimizin ihtiyaçlarına en hızlı ve doğru bir şekilde çözüm sunmayı amaçlıyor; tek elden hizmet anlayışı ile her alanda sizlere çözüm ortağı olmayı arzu ediyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.